Airi & Imre… ja Tom

 

Meie armastus täiskasvanute jäätise vastu sai alguse Covidi ajal, kui leidsime end ootamatult
aja(u)vabaduse ees. Töötasime mõlemad sektoris, mis pandi teadmata ajaks pausile ning ühtäkki tekkis eriti palju vaba aega. Tegusate inimestena ootasime kannatamatult, millal see õudus ja kaos ükskord lõppeb. Ettevõtlikud nagu me oleme (loe: igavuse peletamiseks), alustasime oma varasemate ideede realiseerimisega. Esimene idee sai teoks ning järg jõudis teise, täiskasvanutele
mõeldud jäätiseni. Miks just see?

Soov oli kaose ajal midagi teistsugust teha, tekitada inimestes veidi uudishimugi ja ma arvan, et üks pisike patt peab inimesele siiski jääma. Siinkohal ei hakka ma kirjeldama, KUI kaua tuli katsetada, testida, maitsta, uuesti alustada, käega lüüa, mõte maha matta ja jälle uuesti alustada. Vahepeal tüütas maitsmine päris ära, aga siis tuli meile appi Tom. Tuli maitses meie eest. Maitses usinasti, lausa nii palju, et tekitas meile ühel päeval veebilehe. Vaat, mis üks jäätis teha võib!

Rõhutame, et me kindlasti ei propageeri alkoholi liigtarbimist, propageerime kergemat ellusuhtumist ja armastust meid ümbritseva vastu. Sealt jõudsimegi nimeni- Prohippieted, mis tähendab veidi keelatud, kuid positiivselt hipilikku eluviisi. Keelatud, kuna lastele anda ei tohi! Lastega on meil tulevikuks omad plaanid, millest kindlasti anname ka teada!
Stay tuned ja make love, not war!